Účtenková loterie pro zákazníky

Účtenková loterie bude jedním z doplňkových nástrojů, které mají podpořit efektivitu evidence tržeb a řádný výběr daní.

Účtenková loterie je doplňkovou, ale neméně důležitou součástí evidence tržeb. Nepochybujeme, že vystavování účtenek za nákup se i díky Účtenkovce stane v České republice běžné a normální. Když si od obchodníka přebíráte účtenku, zvyšujete tím efektivitu evidence tržeb a přispíváte k řádnému výběru daní v naší zemi. Se zavedením Účtenkovky se proto počítalo už od počátku příprav zákona o evidenci tržeb.

V mnoha zemích je zákazník k převzetí účtenky povinen ze zákona. My naopak věříme, že pozitivní motivace je lepší než nařizování a jeho následná nákladná a složitá kontrola.

Každý měsíc se bude hrát o více než 20 tisíc cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč, včetně automobilu. Měsíčně tak budou rozděleny výhry v celkové hodnotě 5,4 mil. korun.

Účast bude zdarma a vyhrát může každý, kdo si zaregistruje platnou účtenku. Čím více účtenek hráč zaregistruje, tím větší je jeho šance na výhru. Losovat se bude vždy 15. den následujícího měsíce, aby měl každý dost času všechny své účtenky, které v uplynulém měsíci získal, do slosování zaregistrovat.

Sběr účtenek a jejich registrace do slosování budou zahájeny 1. října 2017. První slosování proběhne 15. listopadu 2017.

Podrobnosti naleznete na www.uctenkovka.cz.

Nacházíte se zde: