Novinky

10.03.2016

Zkušenosti ze zahraničí

Zavedení evidence tržeb v České republice předcházela důkladná analýza a srovnání těchto systémů, kam patří jak on-line model fungující právě v Chorvatsku, tak off-line modely (registrační pokladny), či kombinace obojího.

Více informací

22.02.2016

Ministerstvo financí a Finanční správa uspořádaly další konferenci o elektronické evidenci tržeb

V pátek 19. února 2016 proběhla souběžně s veletrhem TOP GASTRO & HOTEL konference o aktuálním vývoji systému elektronické evidence tržeb.

Více informací

19.02.2016

Fiskalizace v Chorvatské republice: fakta

Primárním cílem fiskalizace (elektronické evidence tržeb v Chorvatsku) nebyla snaha zalátat díry v rozpočtu státu, ale narovnat podnikatelské prostředí.

Více informací

19.02.2016

Příběhy ze života Daňka Krátila

Níže naleznete naučnou brožurku Finanční správy ČR, kde je formou vtipných kreslených příběhů vysvětleno, proč je daňová správa bez patřičných nástrojů a bez Vaší pomoci na krácení daní krátká.

Více informací

12.02.2016

Informace o technické realizaci Elektronické evidence tržeb a zpřesnění nákladů

Finanční správa, která je pověřena realizací projektu Elektronické evidence tržeb (etržeb), blíže informuje o způsobu technické realizace tohoto projektu ve fázi schválení zákona o evidenci tržeb Poslaneckou sněmovnou ve 3. čtení.

Více informací

10.02.2016

Poslanecká sněmovna schválila zákon o evidenci tržeb i snížení DPH v oblasti stravovacích služeb

Poslanecká sněmovna dnes schválila návrh zákona o evidenci tržeb, který představuje jedno z nejdůležitějších systémových opatření k narovnání podnikatelského prostředí v novodobé historii České republiky.

Více informací

15.12.2015

Historie evidence tržeb

Historie evidence tržeb je datována již 30 000 let př.n.l.

Více informací

20.10.2015

Rozhovor s náměstkyní Simonou Hornochovou

Kritika evidence tržeb za sebou často nemá žádnou racionalitu.

Více informací

07.10.2015

Ministerstvo financí na gastronomickém veletrhu seznámilo veřejnost s aktuálním vývojem elektronické evidence tržeb

Ve čtvrtek 1. října 2015 proběhla v rámci doprovodného programu veletrhu FOR GASTRO & HOTEL za účasti představitelů rezortu Ministerstva financí včetně ministra financí Andreje Babiše odborná konference o elektronické evidenci tržeb.

Více informací

16.06.2015

Záznam z konference o EET

V úterý 16. června 2015 se v Kongresovém centru Praha za účasti delegace Ministerstva financí Chorvatska v čele s ministrem financí Borisem Lalovacem uskutečnila odborná konference Ministerstva financí s názvem Elektronická evidence tržeb – zkušenosti a očekávání.

Více informací

Nacházíte se zde: