Na gastronomickém veletrhu v Praze se opět diskutovalo o elektronické evidenci tržeb

03.10.2016

Ministerstvo financí a Finanční správa ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR uspořádaly další odborný seminář o elektronické evidenci tržeb, který se uskutečnil ve čtvrtek 29. září 2016 v rámci veletrhu For Gastro & Hotel v Praze.

Na semináři, kterého se zúčastnilo na 300 podnikatelů, zazněly aktuální informace a praktické rady, jak se připravit na evidenci tržeb, a také odpovědi na nejčastější dotazy. Následně měli podnikatelé možnost zapojit se do diskuze s přítomnými řečníky a klást jim otázky. Metodici rezortu financí a AMSP ČR zodpovídali dotazy podnikatelů i po skončení semináře ve foyer konferenčního sálu.

Semináři předcházelo slavnostní zahájení, na němž vystoupila náměstkyně ministra financí pro daně a cla Alena Schillerová.

Fotogalerie z konference

Videozáznam

Nacházíte se zde: